27.05.2024 STRATEJİ GELİŞTİRME BAŞKANLIĞI
Eğitimli Çocuk Bakıcılarının Teşviki Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi II (EDU-CARE II) Sözleşmeli Personel Seçme Sınavı Sonuçları

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği (AB) tarafından ortaklaşa finanse edilen “Eğitimli Çocuk Bakıcılarının Teşviki Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi II (EDU-CARE II)” destek ekibi personeli istihdamına ilişkin ön değerlendirme ve sözlü sınav aşamaları tamamlanmıştır. Sınav sonuçları aşağıdaki listede sunulmuştur. Sınavı asil olarak kazananlar alfabetik olarak (İstanbul ilindekiler hariç), İstanbul ili listesindekiler ve yedek statüde olanlar puanlarına göre sıralanmıştır.

İstihdam edilecek personelin işe başlama tarihi 3 Haziran 2024 olarak belirlenmiştir. Personelin iş sözleşmesini aynı gün içerisinde çalışacakları illerde imzalaması gerekmektedir. İllerdeki ofislerin bilgileri adaylara bu tarihe kadar e-posta yoluyla bildirilecektir. Belirtilen tarihte işe başlayamayacak olan adayların mazeretlerini 3 Haziran 2024 Pazartesi saat 17:30’a kadar ebp@sgk.gov.tr adresine bildirmeleri gerekmektedir. Önceden idareye bildirilmiş ve idarece kabul edilmiş bir mazeretleri olmaksızın 3 Haziran 2024 Pazartesi günü işe başlamayan adaylar, haklarını kaybedecek ve bu kişiler yerine varsa yedek adaylar çağrılacaktır.

Fotoğraf Galerisi
Belgeler
Duyuru.pdf